FINESPA CZ byla založena odborníky na evropské fondy a zahraniční obchod v roce 2004, jako česko-španělská poradenská společnost. Postupně se její činnost vyvíjela a současnou hlavní aktivitou firmy je poskytování korporátních služeb v oblasti zahraničního obchodu, strategického poradenství pro vstup na mezinárodní trhy a internacionalizaci firem. FINESPA CZ se rovněž zabývá poradenstvím při vyhledávání strategických partnerů, fúzemi a akvizicemi podniků.

Našimi klienty jsou zahraniční společnosti a instituce hledající obchodní partnery, distributory, obchodní zástupce či zavedení obchodních nebo výrobních aktivit na českém a slovenském trhu. Pro české a slovenské firmy nabízíme spolupráci především ve Španělsku, ale i na dalších zahraničních trzích kde FINESPA CZ působí jako člen sítě poradenských firem Argos Consulting Network, pokrývající více než 35 světových trhů. Takto můžeme poskytnout našim klientům služby s vysokou přidanou hodnotou a znalostí místních poměrů v každé zemi kde tato síť působí, nabízíme tedy “místní zkušenosti na globálních trzích”. Pro české a slovenské firmy může být zajímavá přítomnost kanceláří sítě Argos v zemích Latinské Ameriky, které byly tradičními trhy pro české a slovenské exporty.

Při naší činnosti spolupracujeme s institucemi a odborníky, kteří se zabývají různými oblastmi poradenství. Zvláště pak spolupracujeme s institucemi pro podporu zahraničního obchodu a internacionalizaci firem, jakými jsou obchodní komory, regionální rozvojové agentury, asociace a podnikatelské svazy.

Cookies na webu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.